Öğrenci Taşımacılığı

İlköğretim, Ortaöğretim ve Üniversite öğrenci taşımacılığında; hizmetin öneminin bilincinde, öğrencilerimizin güvenlik ve ulaştırma adına dünya standartlarında, sürücülerimize gerekli eğitimleri vererek, görevimizi yerine getirme gayreti içerisindeyiz.

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı hizmeti sunarken zamanın çok önemli olduğunu bilincinde olan Bektur zamanı size kazanç olarak çevirmektedir. Siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğumuz personel taşımacılığı yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi düzenli periyotlar şeklinde yapmaktayız.

Özel Gezi ve Kültür Turları

İnsan hayatının en keyifli anları, dostları ile seyahat ettiği anlardır. Sizin dostlarınız ve hayalleriniz, bizim tecrübe ve hizmet kalitemiz ile bu anları gerçekleştirmek elinizde. Tüm özel gezi ve seyahatleriniz için personel ve araç filomuz sizlerin hizmetindedir.

Vip Taşımacılığı

VIP Taşımacılık hizmetlerimizde hava alanı transferi, şehir içi ve şehir dışı turlar, iş görüşmeleri ve toplantıları, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerinizin ulaşım hizmetleri, özel kongre ve seminerler vb. hizmetlerinizde Bektur Taşımacılık olarak kaliteli ve kusursuz hizmet sunmaktan mutluluk duyarız…

Turizm Organizasyon

Her türlü talep, soru ve görüşleriniz için iletişime geçiniz.